Iliria Mermer

Iliria Mermer

Iliria Mermer ILIRIA operon ne tregun e industrise se ndertimit qe prej vitit 1993. Fillimisht ne qytetin e Tiranes dhe me pas duke u zgjeruar ne te gjithe Shqiperine. Ne ofrojme punime cilesore mermeri & graniti, tregojme kujdes deri ne detaje, si dhe dorezojme projektin brenda afatit te paracaktuar.
Ne kemi arritur te krijojme nje reputacion te qendrueshem ne treg, fale rezultateve teper te kenaqshme ndaj klienteve. Misioni yne eshte ti ofrojme klientit DIZAJN & ARKITEKTURE KLASIKE & MODERNE me sherbime profesionale, cilesore dhe brenda afateve. Ne perpiqemi qe ti ofrojme klienteve tane nje sherbim unik dhe materiale cilesore dhe me cmime te arsyeshme. Nese po kerkoni qe te perdorni granit per mobilimin e shtepise tuaj, shkalle mermeri & graniti, te beni nje memorial, ne mund tjua bejme ju te mundur nje te tille qe do ti rezistoje koherave. Nje staf i palodhur dhe me experience do tju vije ne ndihme.Sekreti i suksesit tone ka te beje me ekipin e punonjesve tane qe jane te talentuar dhe profesionale. ..
Loading...

nuk keni website?

Open chat
💬 Need help?
Përshëndetje nga Biznese.vip👋
Si mund të ju ndihmojmë?