Loading...

Kategoria: Dekore arredime

Sh Imperial Mobileri Ofron gjithcka per arredimin e ambjentit tuaj.
Epika Mobileri. Zhvillimi ynë i vazhdueshëm buron nga: Specifikimi, Cilësia, dhe Shërbimi më i mirë për klientin.
Prodhojmë mobilje cilësorë dhe ua ofrojmë në cmime reale fabrike. Stafi ynë i specifikuar, sektori kërkim / zhvillim në përhapjen e gamës të mobiljeve tona, si dhe investimi në teknologji, janë përbërës të suksesit tonë. Qëllimi i kompanisë sonë është ofrimi i cilësisisë së lartë kundrejt çmimeve konkuruese.
” Mobileri Epika vjen me një eksperiencë prej më shumë se 20 vitesh për t’ ju ofruar një gamë produktesh cilësore me dizajn të të gjitha stileve moderne.
Mobileri rena.
Me shume vite eksperience ju ka sherbyer klienteve per mobilimin e ambjenteve te tyre. Ne rritemi cdo dite me ju.
Mobilje, kolltuqe, kende dhe gjithcka qe i perket mobilimit. Ju mirepresim me garanci cilesi e korrektesi max.
Mobileri Turi Mobileri me porosi
MOBILERI CACA Lider ne fushen e arredimit
Mobileri EuroRudi ben diferencen ne Dizenjim dhe Prodhim sipas kerkesave te klientit. Me nje eksperience mbi 20 vjecare dhe mbi 300 projekte te realizuara
Mobileri KLAJDI Një ndër mobileritë më të mëdha në Shqipëri, me një eksperiencë afatgjatë në treg. Ne ju garantojmë CILESINË dhe PROFESIONALIZMIN në çdo detaj për ÇMIMET MË EKONOMIKE.
Albantik. Mobilje te artit antik e nisi aktivitetin e saj për herë të parë në Itali. Me eksperiencën e fituar prej vitesh në lidhje me përpunimin e drurit në mënyrë artizanale , u mendua që aktiviteti të zhvillohej edhe në Shqipëri në vitin 2002.  Sot kompania numëron rreth 47 punëtorë që punojnë për të ideuar dhe prodhuar produktet tona antike, klasike dhe neoklasike. Tek ne cdo gjë është e punuar në mënyrë artizanale duke ruajtur stilin antik dhe klasik të mobiljeve të cilat do të përmbushin kërkesat tuaja. Cdo mobilje e prodhuar nga kompania jonë punohet me dorë me teknikat dhe mjetet e dikurshme që akoma vazhdojmë t`i ruajmë me fanatizëm.
Më pas në vitin 2009 kompania Mobileri Demneri rregjistrohet si biznes aktiv në fushën e prodhimit të mobiljeve me porosi. Rritja e kërkesave nga klientela detyroi që Mobileri Demneri të modernizojë pajisjet për prodhimin e mobiljeve akoma edhe më cilësore. Kompania ka një pushishte prodhimi dhe një staf të kualifikuar që kujdeset për të gjitha porositë e klientëve. Përkushtimi dhe kujdesi bëri që mobileria të kërkojë vazhdimisht materiale të reja dhe përsosjen e teknologjisë së prodhimit për realizimin e modeleve sa më bashkëkohore të përshtatura në ambjente të ndryshme. Mobileri Demneri shpk ofron projektim dhe arredim me standarte bashkëkohore.

nuk keni website?

Open chat
💬 Need help?
Përshëndetje nga Biznese.vip👋
Si mund të ju ndihmojmë?