Loading...

Kategoria: Celulare telefoni

Mobile One Shop ju jep mundesine te gjeni lehtesisht telefonin qe deshironi dhe ta dergoni ne shtepine tuaj pa humbur kohe, pavaresisht nga vendndodhja juaj. Ekipi yne eshte plotesisht i perkushtuar dhe shume i pasionuar per t’ju ndihmuar me ate qe ju nevojitet. Shto biznesin tend ne biznese.vip (kliko ketu)
Smart Tronic eshte nje kompani qe u themelua ne Shtator te vitit 2015. Fillimisht kompania u fokusua ne shitjet online. Pas nje suksesi te arritur me nje cilesi shume te larte te produkteve tonaarritem te fitonim besimin e klienteve tane. Kjo gje na motivoi te vazhdonim me tej punen tone duke garantuar produktet me cilesore ne treg dhe nji sherbim korrekt dhe serioz nga ana e stafittone. Sot kompania jone vazhdon me punen e suksesshme duke ofruar produkte te nje cilesie shume telarte me cmimet me konkuruese. Cilesia e produkteve,garancia qe I ofrohet klientit e ka bereSmart Tronic te rrise kapacitetet importuese 10 here me shume .Smart Tronic ofron nje game temadhe te aparateve celulare si dhe markave me te fundit ne treg. Per te qene sa me prane klientve tane per te qene kudo ku klienti eshte Smart Tronic ka krijuar bashkpunime me korrier ne te gjithe Shqiperine per te derguar tek klienti ne nje kohe rekord Brenda 24 oreve produktin
Elektro-Servis është pjesë e grupit Balfin, Gupi më i madh i investimeve në Shqipëri dhe midis më të mëdhajave në Ballkan dhe më tej. Fokusi dhe aktiviteti kryesorë i Ndërmarrjes është ofrimi i shërbimit mbas shitjes për të gjitha produktet elektrike dhe elektroinika të tilla si: Të Bardhat, Të errëtat dhe Elektro-Shtepiaket. Elektro-Servis është servisi më i madh i këtij tipi në Shqipëri dhe në shtetet fqinj dhe gjithashtu që ka të drejtat eksluzive për market më me zë në Botë si: SAMSUNG, LG, SONY, PHILIPS, ALCATEL, BEKO, BOSCH etj… Këto shërbime ofrohen nga një staff i dedikuar dhe specializuar profesionalisht për të ndihmuar klientët në çdo orë të ditës kudo që të ndodhen. Riparimet  ofrohen tek Ndërmarrja jonë  ose në shtëpitë e klientëve. Gjithashtu në të njëjtin ambjent ndodhen dhe zyrat e Adminstrimit dhe të suportit. Elektro-Servis është servisi i autorizuar i Neptun Albania, dhe ofron shërbime për një gamë të gjerë të produkteve që tregtohen në dyqanet e kësaj firme. Neptun Albania është lider në tregtimin e pajisjeve elektroshtëpiake dhe të teknologjisë në Shqipëri.

nuk keni website?

Open chat
💬 Need help?
Përshëndetje nga Biznese.vip👋
Si mund të ju ndihmojmë?