Restorant Al Mare

Ky restorant në Rradhim, Vlorë është një nga më të mirët në llojin e tij. Ka WiFi falas, ushqim të shkëlqyeshëm dhe njerëzit që punojnë ketu janë shumë të mirë dhe ju bëjnë të ndiheni si në shtëpinë tuaj. Nëse nuk flisni ose lexoni shqip, nuk është problem. Të gjithë njerëzit që punojnë këtu flasin anglisht dhe menutë janë në shqip dhe në anglisht. Nëse mund të shkonit më lart se 5 yje, kjo do të vlerësohej me 10 yje.

Ofrojmë jo vetëm ushqime cilesore dhe komoditet por edhe emocione te paharrueshme buze detit. Mund te zgjidhni nga nje menu e perzgjedhur qe i pershtate te gjitha moshave.
Mengjes: 8:00 – 11:00
Drekë: 12:00 – 16:00
Darkë: 17:00 – 23:00
Mos harroni te sillni dhe miqtë tuaj. Ju mirepresim!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

nuk keni website?

Open chat
💬 Need help?
Përshëndetje nga Biznese.vip👋
Si mund të ju ndihmojmë?